GRAFIK ZAJĘĆ

 
BOKS
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
07.00  początkujący PAWEŁ SKRZECZ
początkujący
   
11.00     SEBASTIAN SKRZECZ
wszyscy
 
16.00SEBASTIAN SKRZECZ zawodnicyzawodnicySEBASTIAN SKRZECZ
zawodnicy
zawodnicySEBASTIAN SKRZECZ
zawodnicy
  
17.30 GRZEGORZ KOZŁOWSKI
początkujący
 GRZEGORZ KOZŁOWSKI
początkujący
   
18.30 ANDRZEJ LICZIK początkujący ANDRZEJ LICZIK
początkujący
 SEBASTIAN SKRZECZ
początkujący
  
19.00  TOMASZ KOSTECKI
początkujący
 TOMASZ KOSTECKI
początkujący
   
20.00 PAWEŁ SKRZECZ początkujący PAWEŁ SKRZECZ
początkujący
    
20.30  TOMASZ KOSTECKI
początkujący/średnio-zaawansowani
 TOMASZ KOSTECKI
początkujący/średnio-zaawansowani
   
 
MUAY THAI
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
18.00SEBASTIAN BANASIK
początkujący
 SEBASTIAN BANASIK
początkujący
    
18.30 ROBERT POPŁAWSKI ROBERT POPŁAWSKISEBASTIAN BANASIK  
19.30ROBERT POPŁAWSKI ROBERT POPŁAWSKI    
 
KICKBOXING
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
20.00 wszyscy wszyscy   
ZUMBA I FITNESS
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
9.00       
10.00     ANIA
idealne kształty
 
11.00       
18.00MARTA
zumba
ANIA 
płaski brzuch
i jędrna pupa
MARTA
zumba
ANIA
pilates
 MARTA 
 zumba
  
19.00ANIA
idealne kształty
MARTA
zumba
ANIA
idealne kształty
MARTA
zumba
   
 
UKS
PAWEŁ SKRZECZ (BOKS)
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
11.00     grupa 14 lat
(skończone)
 
17.00grupa do 14 lat
(nieskończone)
 grupa do 14 lat
(nieskończone)
 grupa do 14 lat
(nieskończone)
  
SEBASTIAN SKRZECZ (BOKS)
11:00     grupa 15-23 lat 
17.00grupa 15-23 lat grupa 15-23 lat grupa 15-23 lat  
JAKUB BRODOWSKI (JUDO)
16:45 grupa początkująca/
młodsza (4-6 lat)
  grupa początkująca/
młodsza (4-6 lat)
  
17.30 grupa średniozaawansowanych/
starszych (7-13lat)
 grupa początkująca/
młodsza (4-6 lat)
grupa średniozaawansowanych/
starszych (7-13 lat)
  
18.15   grupa średniozaawansowanych/
starszych (7-13lat)
   
 
DLA DZIECI
godz.PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
16.30                 grupa początkująca / młodsza                      grupa początkująca / młodsza  
17.30 grupa średniozaawansowanych / starszych grupa początkująca / młodszagrupa średniozaawansowanych / starszych  
18.15   grupa średniozaawansowanych / starszych